Dziękujemy – Lato 2023


Szanowni Rodzice i Drodzy Uczestnicy Kolonii Letnich 2023,

Z ogromną radością i serdecznością chcielibyśmy podziękować Wam za udział w niezwykle udanych koloniach letnich zorganizowanych przez Towarzystwo „Nasze Szwederowo 🌞🏕️ Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że ten letni okres był pełen niezapomnianych chwil, nowych przyjaźni i cennych doświadczeń.

Dziękujemy Rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oddając w nasze ręce opiekę nad Waszymi pociechami. 🙏👨‍👩‍👧‍👦 Wasza wsparcie i otwartość pomogły nam stworzyć atmosferę pełną troski, bezpieczeństwa i dobrej zabawy. 

Dzieciom, które wzięły udział w naszym letnim programie, składamy ogromne brawa za entuzjazm, ciekawość świata i pozytywną energię. 👏🤗 Wasza radość, gotowość do współpracy i twórcza aktywność sprawiły, że każdy dzień był pełen uśmiechu i wspaniałych momentów. Mamy nadzieję, że te wspomnienia na zawsze pozostaną w Waszych sercach.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszej wspaniałej kadrze, która pracowała z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić dzieciom nie tylko atrakcyjne zajęcia, ale także wsparcie i troskliwą opiekę. 🌈👨‍🏫 Ich poświęcenie i praca przyczyniły się do tego, że kolonie przebiegły w sposób bezpieczny i pełen radości.

Mamy nadzieję, że nasza wspólna przygoda na tegorocznych koloniach była dla Was wyjątkowym doświadczeniem i pozostanie w Waszych wspomnieniach na długo. Dziękujemy za to, że byliście częścią naszej letniej społeczności i za to, że razem stworzyliśmy niezapomniane chwile. ☀️🌳

Serdeczne podziękowania raz jeszcze i do zobaczenia w przyszłym roku!

Z wyrazami szacunku,
Zarząd TNS